Hotel

Hotel

Nová restaurace Sushi Maru je spojena s pětihvězdičkovým hotelem Merchant’s Crown. Hotel se nachází v srdci Prahy, přímo na křižovatce jedněch z hlavních ulic historické části města – Václavského náměstí a ulice Na Příkopě. Všechny důležité pamětihodnosti města, které budete chtít navštívit se nachází v docházkové vzdálenosti. Budete si moci užít památky bez jakéhokoli využívání hromadné dopravy, díky naší skvělé, centrální poloze. Historické stavby, kulturní akce, nákupní centra a velký výběr restaurací, barů a klubů různých druhů Vám poskytnou nepřeberné množství vyžití.

Naše pokoje jsou vybaveny tak, aby nejen uspokojily všechny Vaše požadavky, ale také učinily Váš pobyt příjemným, komfortním a nezapomenutelným. Všechny pokoje mají klimatizaci, plně vybavenou kuchyňku, místo k sezení a jídelní stůl. Rodinné pokoje, které je možné propojit jsou rovněž k dispozici.

Pokoje typu Deluxe jsou kromě jiného vybaveny také počítačem iMac a kávovarem Nespresso, zatímco Apartmány, kromě toho že jsou skutečně prostorné nabízejí také pohovku a set pohodlných křesel.

V nabídce máme rovněž unikátní typy pokojů jako King Suita, která má velký balkón přímo na straně Václavského náměstí, Superior King Suita je pak nádherný dvoupatrový apartmán s panoramatickým oknem které se rovněž dívá na Václavské náměstí. Hotel Merchant’s Crown se nachází v historické budově paláce Koruna, a nepřekvapí Vás tedy, že v posledním patře korunu skutečně najdete. Superior King Suita se nachází přímo v této koruně.

Náš personál je pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a aniž by překážel, více než s potěšením Vám poskytne informace o nejlepších místech k návštěvě, a udělá vše pro to, aby Váš pobyt byl příjemný a komfortní. Housekeeping a pokojová služba jsou Vám rovněž k dispozici 24 hodin denně v případě jakýchkoli požadavků.

Restaurace Sushi Maru která patří k hotelu je zázrak sama o sobě. Budete si zde moci vychutnat kontinentální bufetovou snídani, a jste samozřejmě zváni i na oběd nebo večeři. Bude nám rovněž potěšením Vám naservírovat jakékoli pokrmy z menu až do Vašeho hotelového pokoje.